Kiełbaśnicza 6/2b
53-659 Wrocław

Poland

Polish registry:

NIP: 7642687723

© 2018 by Your Extended Team

Job: C# .NET/Database Software Engineer – Kraków

Czy chciałbyś pracować dla jednej z największych firm branży komunikacji mobilnej na świecie? Nasz Klient zatrudnia ponad 20 000 pracowników w 65 krajach (w tym ponad 1000 osób w Polsce!) i dostarcza produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym. Obecnie do swojego zespołu w Krakowie poszukują osoby na stanowisko: C# .NET/Database Software Engineer.

Projektuj, rozwijaj, testuj i utrzymuj infrastrukturę zarządzania danymi dla aplikacji telekomunikacyjnych i radiokomunikacyjnych dla systemów.

Zasadnicze obowiązki i obowiązki:

· Definiowanie, rozwijanie i weryfikowanie produktów, rozwijanie problemów współpracując z inżynierami;

· Współpraca z członkami zespołu w celu wdrożenia i wydania wysokiej jakości i niezawodnych funkcji oprogramowania;

· Analiza wymagań i specyfikacjo technicznej produktu w celu zaprojektowania i opracowania nowych funkcji produktu;

· Badanie istniejącego narzędzia w celu zaprojektowania i opracowania nowych funkcji produktu;

· W razie potrzeby zapis dokumentów projektowych dotyczący złożonej funkcjonalności produktu;

· Diagnoza zachowania produktu na podstawie testów wewnętrznych i wsparcia klienta;

· Praca w metodologii Agile - rozwijanie się w środowisku, które wykonuje ciągłą integrację i testowanie;

· Opracowywanie rozwiązań dla ulepszenia produktu;

· Wszelkie inne przypisane obowiązki, które leżą w najlepszym interesie firmy.

Podstawowe wymagania:

· Preferowany tytuł licencjata lub magistra inżynierii komputerowej, informatyki lub pokrewnej dziedziny techniki lub równoważne doświadczenie;

· Ponad 2 lata sprawdzonego doświadczenia w tworzeniu i projektowaniu C # .NET na platformie Microsoft Windows za pomocą Visual Studio;

· Obiektowe techniki projektowania i najlepsze praktyki, zasady kodowania, wzorce projektowe;

· Wielowątkowy rozwój systemu Windows;

· Protokoły sieciowe, w tym WCF, MSMQ i Restful API.

Opcjonalne doświadczenie:

· Dobra znajomość Microsoft SQL Server;

· Entity Framework;

· AngularJS;

· JavaScript;

· Ogólne projektowanie i rozwój GUI;

· C ++ za pomocą Visual Studio.

Aby wynagrodzić Twoją pracę, otrzymasz:

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń przy zatrudnieniu na UoP;

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Pracowniczy plan emerytalny;

  • Elastyczne godziny pracy (zazwyczaj dzień zaczyna się od 7-10);

  • Wygodne warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe);

  • Boisko do siatkówki i miejsce do grillowania obok biura;

  • Dostęp do obiektów wellness i imprezy integracyjne;

  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

oliwia.wangryn-jaworska@yourextendedteam.pl

YourExtendedTeam_long_black_RGB.png